De Utrechtse Technische Vereniging bevind zich in het gebouw van Hogeschool Utrecht.

 

De parkeergelegenheden bevinden zich ter hoogte van de Aarhuslaan.

 

U kunt op de volgende manieren in contact komen met het bestuur van de vereniging:

Telefoon: 06-41166659

E-mail: bestuur@utvweb.nl

persoonlijk:

Voorzitter:Luuk van de Gevelvoorzitter@utvweb.nl
Vice voorzitter:Ward Edelenboschvicevoorzitter@utvweb.nl
Secretaris Intern:Merel Koningsecretarisintern@utvweb.nl
Penningmeester:Susan Mellendijkpenningmeester@utvweb.nl
Secretaris Extern:Katja Gerritsensecretarisextern@utvweb.nl
Secretaris Onderwijs: Veronique Bongaertzsecretarisonderwijs@utvweb.nl
 Algemeen Lid:Olaf Krolalgemeenlid@utvweb.nl

Voor eventuele opmerkingen betreffende promotie of andere zaken die gerelateerd zijn aan de werkzaamheden van de media commissie, kunt u zich wenden aan vicevoorzitter@utvweb.nl onder vermelding van ‘Media-cie’ gevolgd met uw onderwerp.